Jung MMDA 4521 WW aansluitdoos COAX / Data alpin wit. Deze aansluitdoos heeft een aansluiting voor een COAX en een UTP cat.5e kabel. Aansluiten dmv Hirschman F connector en monteren in een 50mm inbouwdoos. Er zit ook een UMA-CAT6A module in.
Artikelnummer: 19855
Verpakking: per stuk
Type: MMDA 4521 WW
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
|---|---|
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Draagring | Ja |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Incl. connectoren | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kroonsteen | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met opdruk | Nee |
|---|---|
| Met stofbescherming | Ja |
| Met trekontlasting | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 50 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Schakelmateriaalbreedte | 55 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55 mm |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Uitvoerrichting | Recht |



J Spruit (geverifieerde eigenaar) –
M T. (geverifieerde eigenaar) –