Jung LS1520NBFKLSWM wandcontactdoos inbouw ra met klapdeksel zwart mat. Wandcontactdoos inbouw met randaarde en klapdeksel.
Artikelnummer: 21814
Verpakking: per stuk
Type: LS1520NBFKLSWM
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
|---|---|
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Met signaallamp | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Met glaszekering | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Nom. spanning | 250 V |
|---|---|
| Aantal fasen | 1 |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 30 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Met klapdeksel | Ja |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Met functieverlichting | Nee |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.