Hoenderdaal carrosserieringen M10 100st.
Artikelnummer: 21783
Verpakking: 100 st.
Type: 4021.01.01002
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 10 |
|---|---|
| Gehard | Nee |
| Dikte | 2.5 mm |
| Kwaliteitsklasse | C45 (staal) |
|---|---|
| Buitendiameter | 30 mm |
| Binnendiameter | 10.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Materiaal | Staal |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.