Hager ADA966G Haco aardlekautomaat 2p 16A 0,03A C. Aardlekautomaten beveiligen tegen kortsluiting, overstroom en lekstroom. Daarmee combineren zij de functie van installatieautomaat en aardlekschakelaar in 1 component. De HACO is zeer geschikt als eindbeveiliging
in een installatie.
Artikelnummer: 21772
Verpakking: per stuk
Type: ADA966G
| Uitschakelkarakteristiek | C |
|---|---|
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 – 40 °C |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Spanningstype | AC |
|---|---|
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 – 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Stootspanningsvastheid | 0.25 kA |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 6 kA |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 – 16 mm² |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |



Igor L. (geverifieerde eigenaar) –
Goed en snel geleverd