Busch-Jaeger 3855 glimlampje voor dimmerknop/dimmer, voor vervanging.
Artikelnummer: 21813
Verpakking: per stuk
Type: 3855
| Opname nom. stroom | 0.8 mA |
|---|---|
| Lamptype | Glimlamp |
| Nom. spanning | 230 – 230 V |
| Met lichtbron | Ja |
|---|---|
| Toepassing | Dimmer |
| Nom. stroom | 0.001 A |
| Lamphouder | Steeksokkel |
| Kleur lichtbron | Oranje |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.