Busch-Jaeger 2300/3 EW-54 drievoudige wandcontactdoos opbouw waterdicht alpin wit. Opbouw wandcontactdoos met randaarde, 3-voudig, voor horizontale montage, met klapdeksel, IP44, ocean-alpinwit.
Artikelnummer: 21757
Verpakking: per stuk
Type: 2300/3 EW-54
| Nom. stroom | 16 A |
|---|---|
| Nom. spanning | 250 V |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met signaallamp | Nee |
| Met kinderbeveiliging | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Slagvastheid | IK04 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Schakelmateriaalbreedte | 222 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal eenheden | 3 |
| Aantal fasen | 1 |
| Frequentie | 50 – 50 Hz |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 55 mm |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
|---|---|
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met klapdeksel | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Transparant | Nee |
| Met functieverlichting | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Kleur | Wit |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met glaszekering | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Schakelmateriaalhoogte | 83 mm |
| Aantal actieve contacten (rond) | 6 |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.