Busch-Jaeger 2020/4 US jalouzie impulsdrukker 1P inbouw. Wippen zijn onderling mechanisch vergrendeld. Schakelaar is voorzien van een veerdrukker. Laat u de toets los dan veert deze terug naar de basisstand.
Artikelnummer: 21782
Verpakking: per stuk
Type: 2020/4 US
| Nom. spanning | 230 V |
|---|---|
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 5011 |
| Elektronisch bedienbaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Wip |
|---|---|
| Uitvoering | Eenpolig drukcontact |
| Aantal polen | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Kleur | Blauw |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Aantal toetsen | 2 |
| Mechanisch bedienbaar | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.