Aansluitblok 4×10/1x16mm². Deze wordt veelal gebruikt voor het centrale aardpunt in de badkamer.
Artikelnummer: 0183
Verpakking: 1 stuk
Type: Haf 1742.040
| Aanrakingsveilig | Nee |
|---|---|
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aantal aansluitingen < 6 mm² | 5 |
| Aantal aansluitingen > 25 mm² | 0 |
| Aantal aansluitingen 10 mm² | 4 |
| Aantal aansluitingen 16 mm² | 1 |
| Aantal aansluitingen 25 mm² | 0 |
| Aantal aansluitingen totaal | 5 |
|---|---|
| Aantal polen | 1 |
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. stroom | 63 A |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.