Grasslin C25 Talento 2-kanaals tijdklok Astro.
Artikelnummer: 21767
Verpakking: per stuk
Type: C25 Talento
| Breedte | 35 mm |
|---|---|
| Astroprogramma | Ja |
| Vakantieprogramma | Ja |
| Externe programmering | Ja |
| Voedingsspanning | 110 – 230 V |
| Autonomie in jaren | 8 |
| Externe drukcontact ingang | Nee |
| Diepte | 60 mm |
| Jaarprogramma | Ja |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| 24-uurs programma | Ja |
| Toevalsprogramma | Ja |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Handbediening | Ja |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| Tekstbegeleiding in het display | Ja |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Aantal kanalen | 2 |
| Radiogestuurd | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
|---|---|
| Frequentie voedingsspanning | 50 – 60 Hz |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Hoogte | 90 mm |
| Aantal geheugenplaatsen | 500 |
| Weekprogramma | Ja |
| GPS | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| 60-minuten programma | Ja |
| Impulsprogramma | Ja |
| Cyclusprogramma | Ja |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsurenmeter | Ja |
| Autonomie in uren | 70080 |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0.25 s |


