Radiatorklem recht 1x16mm2+1x6mm2 voor het aarden van de radiator in de badkamer. 1×16+1x6mm² rechte zij-inleg.
Artikelnummer: 0186
Verpakking: 1 stuk
Type: E200047
| Aantal aansluitingen geleider tot 16 mm² star | 1 |
|---|---|
| Aantal aansluitingen geleider tot 25 mm² star | 1 |
| Aantal aansluitingen geleider tot 6 mm² star | 1 |
| Aantal aansluitingen geleider tot 95 mm² star | 0 |
| Aantal aansluitingen ronde geleider tot 10mm | 1 |
| Aantal aansluitingen ronde geleider tot 8-10mm | 0 |
| Aantal aansluitingen ronde geleider tot 8mm | 1 |
| Aantal aansluitingen ronde geleider totaal | 2 |
| Aantal aansluitingen vlakke geleider tot 30mm | 1 |
| Aantal aansluitingen vlakke geleider tot 40mm | 0 |
| Bouwvorm | Niet modulair |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Isolator | Nee |
| Lengte | 20 mm |
| Materiaal contactrail | Messing |
| Materiaal klem | Messing |
| Oppervlakte contactrail | Vernikkeld |
| Oppervlakte klem | Vernikkeld |
| Uitvoering | Alleen klem |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.