Merten MTN544894 schemerschakelaar met schakel vertraging.
Artikelnummer: 21494
Verpakking: per stuk
Type: MTN544894
| Bedrijfstemperatuur | -5 – 30 °C |
|---|---|
| C-Belasting | Ja |
| Contacten | 1 maakcontact |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Inschakelhelderheid | 3 – 2000 lx |
| Inschakelvertraging | 40 s |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 10 A |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Met automatische nachtuitschakeling | Nee |
|---|---|
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Nom. spanning | 230 V |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Transparant | Nee |
| Uitschakelhelderheid | 3 – 2000 lx |
| Uitschakelvertraging | 100 s |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Uitvoering sensor | Lichtsensor ingebouwd |
| Zwenkbaar | Nee |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.