Klemko 870551 PLF aanwezigheiddetector presentiemelder inbouw 360° AC wit IP40. Klemko PIR PLF bewegingsschakelaar (compleet), wit, uitvoering presentiemelder, inbouw (stucwerk), optimale montagehoogte 2.5m, beschermingsgraad (IP) IP40, HVAC-aansturing, max. reikwijdte frontaal 3m, max. reikwijdte zijwaarts 3m, diameter reikwijdte op vloer 6m.
Artikelnummer: 21873
Verpakking: per stuk
Type: 870551
| Aansluitwijze | Schroefklem |
|---|---|
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid | 10 – 2000 lx |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Bediening op afstand | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Diameter reikwijdte op vloer | 6 m |
| Diameter | 80 mm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Breedte | 80 mm |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Frequentie | 50 – 60 Hz |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte | 38 mm |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Hoogte | 16 mm |
|---|---|
| Hoek reikwijdte horizontaal | 30 – 360 ° |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Lengte aansluitkabel | 1 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Max. presentiebereik | 50 m² |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3 m |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Model | Bewegingssensor |
| Min. nalooptijd | 6 s |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Nom. spanning | 220 – 240 V |
| Omgevingstemperatuur | 0 – 45 °C |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Scanhoek | 360 ° |
| Slagvastheid | IK04 |
| Spanningstype | AC |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |


