Klemko 870550 bewegingsschakelaar Presentiemelder Wit IP44 30/360°
Artikelnummer: 20230
Verpakking: per stuk
Type: 870550 PLF-IB-PIR
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
|---|---|
| Aanspreekhelderheid | 10 – 2000 lx |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Bediening op afstand | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Frequentie | 50 – 60 Hz |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 30 – 360 ° |
| HVAC-aansturing | Ja |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Kleur | Wit |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Max. reikwijdte frontaal | 4 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4 m |
|---|---|
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Nom. spanning | 230 V |
| Onderkruipbeveiliging | Ja |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Overbruggingsschakelaar | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Spanningstype | AC |
| Temperatuur | 0 – 45 °C |
| Transparant | Nee |
| Trappenhuisbewaking | Ja |
| Uitvoering | Presentiemelder |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Vrije dierzone | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |



Wim (geverifieerde eigenaar) –
Prima product erg blij mee
J Vreugdenhil (geverifieerde eigenaar) –
Frits Verstappen (geverifieerde eigenaar) –
Jaap De vries (geverifieerde eigenaar) –
Rene Kockelkorn (geverifieerde eigenaar) –
snel en vakkundig geleverd en produkt voldoet aan specificaties. prima
Peter N. (geverifieerde eigenaar) –
Prima produkt, op tijd geleverd.