Jung LS983WW afdekraam 3-voudig alpin-wit, dit afdekraam 3-voudig is geschikt voor verticale of horizontale montage. Kleur is alpin-wit, RAL9016.
Artikelnummer: 19345
Verpakking: 1 stuk
Type: LS983WW
| Aantal eenheden | 3 |
|---|---|
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 3 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
|---|---|
| Hoogte | 223 mm |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.