Jung LS582AWW opbouwrand tbv LS990 inbouwmateriaal. Opbouwkap met geintegreerde vlamwerende bodemplaat en afdekraam Met geintegreerde vlamwerende bodemplaat en afdekraam voor Up-apparaten met afdekkingen uit het LS 990 programma. (uitgezonderd sleutelschakelaar met cilindergebonden afdekking art. nr. 14, stappenschakelaar en SEV-contactdoos type 13). 2-voudig, 152 x 81 x 47 mm
Artikelnummer: 21575
Verpakking: per stuk
Type: LS582AWW
| Aantal eenheden | 2 |
|---|---|
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met afdekraam | Ja |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
|---|---|
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Schakelmateriaalbreedte | 81 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 47 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 152 mm |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.