Jung LS1520NSWM 1-voudige wcd randaarde grafietzwart mat, deze wandcontactdoos met randaarde is voorzien van schroefloze aansluitklemmen 250V 16A. Kleur is grafietzwart mat, RAL9005.
Artikelnummer: 20166
Verpakking: 1 stuk
Type: LS1520NSWM
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Schakelmateriaaldiepte | 30 mm |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Transparant | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Nom. stroom | 16 A |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Met functieverlichting | Nee |
|---|---|
| Nom. spanning | 250 V |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Met signaallamp | Nee |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal fasen | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Met glaszekering | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.