Jung AS581WW afdekraam enkel alpin wit, dit afdekraam 1-voudig is geschikt voor verticale of horizontale montage, kleur RAL9010.
Artikelnummer: 7700
Verpakking: 1 stuk
Type: AS 581 WW
Kleur: Alpinwit
| Aantal eenheden | 1 |
|---|---|
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 10.22 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
|---|---|
| Hoogte | 81 mm |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |



Erik (geverifieerde eigenaar) –
Huseyin Kuzal (geverifieerde eigenaar) –
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
LR kaspers (geverifieerde eigenaar) –
P.J. R. (geverifieerde eigenaar) –
Ter vervanging 25 jaar oude creme Jung schakelmateriaal. Prima, alleen vervangen kapjes en raampjes werkt prima.
Barry (geverifieerde eigenaar) –
Rogier Marechal (geverifieerde eigenaar) –
Leander (geverifieerde eigenaar) –