Jung AS5575EUWW serie combinatie met randaarde inbouw.
Artikelnummer: 20331
Verpakking: per stuk
Type: AS 5575 EU WW
| Aantal contactdozen | 1 |
|---|---|
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met glaszekering | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
|---|---|
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Schakelmateriaalbreedte | 80.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 22 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 105 mm |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Uitvoering schakelaar | Serieschakelaar |
| Uitvoering wandcontactdoos | Randaarde |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.