Hager CDA440G aardlekschakelaar 4p 40A 0,03A.
Artikelnummer: 21491
Verpakking: per stuk
Type: CDA440G
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 – 25 mm² |
|---|---|
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 – 16 mm² |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 6 kA |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
|---|---|
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 – 70 °C |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Stootspanningsvastheid | 0.25 kA |
| Type lekstroom | A |
| Vervuilingsgraad | 2 |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.