Hager AFM416G Haco aardlekautomaat 4p 16A 0,3A B.
Artikelnummer: 21558
Verpakking: per stuk
Type: AFM416G
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 – 25 mm² |
|---|---|
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 – 16 mm² |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
|---|---|
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 6 kA |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 – 40 °C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Spanningstype | AC |
| Stootspanningsvastheid | 3 kA |
| Type lekstroom | A |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Vervuilingsgraad | 2 |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.