Haf HLD11-S lege kast 22x11cm horizontaal inclusief din-rail voor het monteren van losse componenten.
Artikelnummer: 1607
Verpakking: 1 stuk
Type: Haf HLD11-S
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
|---|---|
| Aantal rijen | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 220 mm |
| Breedte in module-eenheden | 10 |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Inbouwdiepte | 90 mm |
| Inwendige diepte | 77 mm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met montageplaat | Nee |
| Met slot | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9017 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |



A.J Koetsier (geverifieerde eigenaar) –
Aj Koetsier (geverifieerde eigenaar) –