Gira 264003 data centraalplaat tbv draagring 2xRJ45 zuiverwit glanzend, deze data centraalplaat is geschikt voor de 2-voudige draagring, kleur RAL9010.
Artikelnummer: 11130
Verpakking: 1 stuk
Type: 264003
Kleur: Zuiverwit glanzend RAL9010
| Samenstelling | Centraalplaat |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Met trekontlasting | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Opdrukveld | Met label |
| Materiaal | Kunststof |
| Kroonsteen | Nee |
|---|---|
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met opdruk | Nee |
| Draagring | Nee |
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalbreedte | 55.3 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.3 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 8.49 mm |



Herman (geverifieerde eigenaar) –