Gira 027003 data centraalplaat tbv wcd 1xRJ45 zuiverwit glanzend, deze data centraalplaat is geschikt voor de 1-voudige RJ45 data wandcontactdoos, kleur RAL9010.
Artikelnummer: 11130
Verpakking: 1 stuk
Type: 027003
Kleur: Zuiverwit glanzend RAL9010
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
|---|---|
| Samenstelling | Centraalplaat |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Gebruik | UAE/IAE |
| Met trekontlasting | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
|---|---|
| Kroonsteen | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met opdruk | Nee |
| Draagring | Nee |
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalbreedte | 55.34 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.07 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 8.42 mm |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.