Gira 021103 afdekraam enkel zuiverwit glanzend, dit afdekraam is geschikt voor verticale of horizontale montage, kleur RAL9010.
Artikelnummer: 11150
Verpakking: 1 stuk
Type: 021103
Kleur: Zuiverwit glanzend RAL9010
| Aantal eenheden | 1 |
|---|---|
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 80.2 mm |
| Diepte | 11.44 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 80.25 mm |
|---|---|
| Inbouwbreedte | 56.07 mm |
| Inbouwhoogte | 55.98 mm |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |



Herman (geverifieerde eigenaar) –
Pim Nogarede (geverifieerde eigenaar) –