Gewiss aardlekschakelaar 4P 40A 30mA GW94897.
Artikelnummer: 21664
Verpakking: per stuk
Type: GW94897
Aardlekschakelaar |
|
| Aantal polen | 4 |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Inbouwdiepte | 71.9 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
|---|---|
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Stootspanningsvastheid | 0.25 kA |
| Type lekstroom | A |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.