Eaton Gacia Groepenkast 9 groepen 3 aardlek 2P 40A 30mA en hoofdschakelaar 4P 40A. De kast heeft een afmeting van 330mm hoog en 220mm breed. De groepenkast is voorzien van 9 groepen 1P+N B16A, 3 aardlekschakelaars 2P 40A 30mA en een hoofdschakelaar 4P 40A. De Gacia componenten zijn in een Eaton kast gemonteerd. Eenvoudig uit te breiden naar 12 groepen.
Artikelnummer: 21638
Verpakking: per stuk
Type: Gacia
| Aantal aardlekschakelaars | 3 |
|---|---|
| Aantal krachtgroepen | 0 |
| Aantal lichtgroepen | 9 |
| Aantal module | 24 |
| Beveiliging | Automaten (Standaard) |
| Breedte | 220 mm |
|---|---|
| Diepte | 110 mm |
| Fasen | 1 |
| Hoogte | 330 mm |
| Kookgroep | Nee |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.