Busch-Jaeger WCD+RA kv+1xUSB-A+1xUSB-C voeding future zwart mat 20 EUCB2USBAC-885,
| Frequentie | 50 – 60 Hz |
|---|---|
| Afsluitbaar | Nee |
| Nom. spanning | 230 V |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fasen | 1 |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Met signaallamp | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Met klapdeksel | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 1 |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Met glaszekering | Nee |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
|---|---|
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met functieverlichting | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Metallic | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 53 mm |
| Slagvastheid | IK03 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 2.4 A |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal doorlussen | 1 |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 39.5 mm |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aardcontact | Randaarde clips |


