Busch-Jaeger 6523 UR-104 LED/Uni dimmer 360VA . Deze dimmer van Busch-Jaeger regelt led en andere verlichting tot 360W/VA en heeft slechts een inbouwdiepte van 20mm. Ook is de minimale en maximale helderheid heel eenvoudig in te stellen. Het vermogensbereik waarbinnen gedimd kan worden is 2-360VA. Dit is het nieuwste type LED dimmer. Met draaibediening, drukwisselschakelaar en softvergrendeling. 2-draads aansluittechniek (de nul is niet perse nodig).
- Geoptimaliseerd voor het dimmen van Retrofit-led-lampen (LEDi).
- Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi).
- Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi) aangesloten op conventionele of elektronische transformatoren.
- Voor gloeilampen, 230V-halogeengloeilampen, laagvolthalogeenlampen met conventionele of elektronische transformatoren en dimbare halogeen-energiespaarlampen.
Artikelnummer: 21847
Verpakking: 1 stuk
Type: 6523 UR-104
| Aansluitwijze | Schroefklem |
|---|---|
| Aderdoorsnede | 1 – 2.5 mm² |
| App besturing via Bluetooth | Nee |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Frequentie | 50 – 60 Hz |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Nee |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Nee |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | Nee |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Nee |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 20 mm |
|---|---|
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 360 W |
| Materiaal | Kunststof |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 42 mm |
| Samenstelling | Basiselement |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Nom. spanning | 230 – 230 V |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Minimale helderheid instelbaar | Ja |
| Seriedimmer | Nee |
| Slagvastheid | IK00 |
| Stuurspanning | 220 – 240 V |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |


