Busch-Jaeger 64762 UJ-915 zwart mat Comfort sensor. Busch-Wachter 180 flex-set comfort Balance-915. Busch-Wächter® 180 flex Complete set met Comfort-sensor selectlens en relaissokkel Montage-klare bewegingsschakelaar voor inbouwmontage (set-verpakking). Bestaande uit Busch-Wächter® 180 flex Comfort-sensor met selectlens, 64762-915. Bestaande uit relaissokkel flex, 1-voudig, 64811 U. Bestaande uit Busch-balance SI-afdekraam, 1-voudig 1721-915. De reikwijdtespecificaties hebben betrekking op een omgevingstemperatuur van 21 °C. Geschikt voor montage in standaard inbouwdoos volgens DIN 49073.
Artikelnummer: 21862
Verpakking: per stuk
Type: 64762 UJ-915
Kleur: Zwart mat
| Antibacteriële behandeling | Nee |
|---|---|
| Aanspreekhelderheid | 5 – 500 lx |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Breedte | 100 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwdiepte | 25 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 13 – 180 ° |
| Frequentie | 50 – 50 Hz |
| Diepte | 180 mm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
|---|---|
| Min. nalooptijd | 10 s |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Model | Bewegingssensor |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 25 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. spanning | 230 – 230 V |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Optimale montagehoogte | 1.1 m |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |


