Busch-Jaeger 2561-915 Balance zwart mat data centraalplaat tbv 1xRJ45 connector. Deze data centraalplaat uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger is uitgevoerd in de kleur zwart mat en kan gebruikt worden om een enkele modulaire jack-aansluiting af te werken. De centraalplaat is geschikt voor connectoren van categorie 5E en 6, is voorzien van een draagring en wordt bevestigd door middel van een schroefbevestiging. Exclusief los te monteren RJ45 connector en te complementeren met bijpassend afdekraam.
Artikelnummer: 21851
Verpakking: 1 stuk
Type: 2561-915
Kleur: Zwart mat
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
|---|---|
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Incl. connectoren | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Draagring | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Met verlichting | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
|---|---|
| Met opdruk | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kroonsteen | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 15.8 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Uitvoerrichting | Recht |


