Busch-Jaeger 2531-915 Balance zwart mat cai centraalplaat. Deze cai centraalplaat uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger is uitgevoerd in de kleur zwart mat en kan gebruikt worden als afdekking van een standaard antennecontactdoos. Met 2 openingen; te complementeren met bijpassend afdekraam.
Artikelnummer: 21869
Verpakking: 1 stuk
Type: 2531-915
Kleur: Zwart mat
| Antibacteriële behandeling | Nee |
|---|---|
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Draagring | Nee |
| Gebruik | Satelliet |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Met opdruk | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kroonsteen | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Samenstelling | Centraalplaat |
| Schakelmateriaalbreedte | 54 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 12.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 54 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Uitvoerrichting | Recht |


