Busch-Jaeger 2527-915 Balance blindplaat centraalplaat boring 9mm zwart mat. Deze blindplaat uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger kan gebruikt worden als afdekking van een telefooncontactdoos. Inclusief metalen draagring. Uitgevoerd in de kleur Zwart mat; te complementeren met bijpassend afdekraam.
Artikelnummer: 21868
Verpakking: 1 stuk
Type: 2527-915
Kleur: Zwart mat
| Afgeschermde behuizing | Nee |
|---|---|
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kroonsteen | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Incl. connectoren | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Gebruik | Leidinguitvoer |
| Draagring | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Met verlichting | Nee |
|---|---|
| Met trekontlasting | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met opdruk | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Samenstelling | Centraalplaat |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 40.2 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Uitvoerrichting | Onder |


