Busch-Jaeger 2508-915 Balance toets voor 2p schakelaar zwart-mat. Deze bedieningswip uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger kan gebruikt worden als afdekking van 2-polige en 3-polige schakelaars. Geschikt om één lamp mee te bedienen; uitgevoerd in de kleur Zwart mat en te complementeren met bijpassend afdekraam. Dit model is voorzien van een rood controlelampje, waarmee u gemakkelijk kunt zien of de stroomvoorziening naar de lamp in- of uitgeschakeld is. Handig als de lamp zich bijvoorbeeld op een andere verdieping bevindt!
Artikelnummer: 21860
Verpakking: 1 stuk
Type: 2508-915
Kleur: Zwart mat
| Antibacteriële behandeling | Nee |
|---|---|
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 55 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
|---|---|
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Model | Enkele wip |
| Opdruk/indicatie | Symbool 0 |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |


