Busch-Jaeger 2504-915 Balance zwart mat toets jaloezie schakelaar. Deze tweedelige bedieningswip uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger kan gebruikt worden als afdekking van inbouw jaloezieschakelaars. Uitgevoerd in de kleur zwart mat; te complementeren met bijpassend afdekraam.
Artikelnummer: 21849
Verpakking: 1 stuk
Type: 2504-915
Kleur: Zwart mat
| Antibacteriële behandeling | Nee |
|---|---|
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gebruik | Jaloezie |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Opdruk/indicatie | Symbool pijlen |
|---|---|
| Model | Tweedelige wip |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 55 mm |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |


