Busch-Jaeger 20 EUCBLI-915 Balance zwart mat 1-v wcd randaarde met verlichting. Deze enkelvoudige wandcontactdoos uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger is uitgevoerd in de kleur Zwart mat en voorzien van randaarde, kinderbeveiliging en led-steplight voor oriëntatieverlichting. Twee led-lichtjes zorgen voor een lichttriangel die recht naar beneden schijnt vanuit het stopcontact. Te complementeren met bijpassend afdekraam.
Artikelnummer :21867
Verpakking: 1 stuk
Type: 20 EUCBLI-915
Kleur: Zwart mat
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
|---|---|
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal fasen | 1 |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Halogeenvrij | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Met functieverlichting | Nee |
| Met signaallamp | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Metallic | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 16 A |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 50 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Speciale voeding | Veiligheidsvoeding (oranje) |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |


