Busch-Jaeger 20 EUC-866 Pure stainless steel wandcontactdoos RA 1V RVS.
Artikelnummer: 21674
Verpakking: per stuk
Type: 20 EUC-866
Wandcontactdoos |
|
| Aansluitwijze | Steekklem |
|---|---|
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Aantal eenheden | 1 |
| Aantal fasen | 1 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Beschermingscontact | Ja |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Frequentie | 50 – 50 Hz |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kwaliteitsklasse | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal | Metaal |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Met kinderbeveiliging | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
|---|---|
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Met signaallamp | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 16 A |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Rond aardingscontact | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 41 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Slagvastheid | IK03 |
| Speciale voeding | Geen speciale voeding |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering | Randaarde |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Voor “verzwarende omstandigheden” (conform VDE) | Nee |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.