Busch-Jaeger 1800-915 Balance zwart mat data centraalplaat tbv draagring 1812. Deze data centraalplaat uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger is uitgevoerd in de kleur zwart mat en kan gebruikt worden om een draagring type 1812 met 2 modulaire jack-connectors af te dekken. De centraalplaat is geschikt voor categorie 5E en 6 connectoren, is voorzien van 2 schuifjes om de openingen mee af te dekken en een handig tekstveld. Exclusief los te monteren RJ45 connectoren en te complementeren met bijpassend afdekraam.
Artikelnummer: 21870
Verpakking: 1 stuk
Type: 1800-915
Kleur: Zwart mat
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
|---|---|
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Incl. connectoren | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Draagring | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Met verlichting | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
|---|---|
| Met stofbescherming | Nee |
| Met opdruk | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kroonsteen | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Opdrukveld | Met label |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Samenstelling | Centraalplaat |
| Schakelmateriaalbreedte | 55 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 13 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Uitvoerrichting | Recht |


