Busch-Jaeger 1723-866K Pure stainless steel afdekraam 3V RVS. Afdekraam, 3-voudig, ook voor wandgoot met 80 mm afdekking, pure-rvs.
Artikelnummer: 21680
Verpakking: per stuk
Type:1723-866K
| Aantal eenheden | 3 |
|---|---|
| Aantal eenheden horizontaal | 3 |
| Aantal eenheden verticaal | 3 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 80 mm |
| Diameter boring (gaten) | 71 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
|---|---|
| Hoogte | 80 mm |
| Inbouwbreedte | 64 mm |
| Inbouwhoogte | 64 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kwaliteitsklasse | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal | Metaal |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Slagvastheid | IK03 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.