Busch-Jaeger 1722-866K Pure stainless steel afdekraam 2V RVS.
Artikelnummer: 21675
Verpakking: per stuk
Type: 1722-866K
Afdekraam schakelmateriaal |
|
| Aantal eenheden | 2 |
|---|---|
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 80 mm |
| Diameter boring (gaten) | 71 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
|---|---|
| Hoogte | 80 mm |
| Inbouwbreedte | 64 mm |
| Inbouwhoogte | 64 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Kwaliteitsklasse | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal | Metaal |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Slagvastheid | IK03 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |



Anoniem (geverifieerde eigenaar) –