Busch-Jaeger 1721-915 Balance zwart mat afdekraam enkel. Dit enkelvoudige afdekraam uit de Balance SI serie van Busch-Jaeger is uitgevoerd in de kleur zwart mat en kan zowel horizontaal als verticaal gemonteerd worden. Ook geschikt voor wandgootafdekkingen.
Artikelnummer: 21853
Verpakking: 1 stuk
Type: 1721-915
Kleur: Zwart mat
| Aantal eenheden | 1 |
|---|---|
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Hoogte | 81 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 81 mm |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
|---|---|
| Inbouwbreedte | 55 mm |
| Inbouwhoogte | 55 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Met klapdeksel | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9004 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |


