Berker 6143668989 combinatie zonder randaarde s.1 polarwit.
Artikelnummer: 21601
Verpakking: per stuk
Type: 6143668989
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
|---|---|
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Met glaszekering | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
|---|---|
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 59 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 98 mm |
| Transparant | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Uitvoering schakelaar | Wisselschakelaar |
| Uitvoering wandcontactdoos | Zonder beschermingscontact |



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.